Veď to sú oni! Jééééj!

Presne to povedia vaši blízki, keď zbadajú vás dvoch namaľovaných na štipci!

Magnetky jedinečné ako vy sami. Staňte sa jednou z približne sto dvojíc, ktoré budú tento rok rozdávať hosťom svoje originálne miniatúrky.

Praktický a originálny darček,ktorý nezapadne prachom

Roztomilé Magnetky

Každá miniatúrka obsahuje magnet, vďaka ktorému bude váš krásny deň hosťom pripomínať aj dlho potom, ako z chladničky zjedia posledný svadobný koláčik.

Menovky Pre Hostí

Pridajte magnetkám stojančeky a privítajte svojich hostí pri stoloch osobne, vašou miniatúrkou. Po svadbe ostane hosťom menovka na pamiatku v podobe magnetky.

Netradičné Oznámenie

Venujte vaše magnetické miniatúrky po svadbe. Najbližšej rodine a priateľom s niekoľkými fotografiami alebo ako oznámenie vašej komornej svadby.

Keď som po prvýkrát uvidela nádherné miniatúry v tvare štipčekov s magnetkami, ihneď som vedela, že ich určite chcem mať aj na svojej svadbe. Spolu s manželom sme z konečného výsledku boli nadšení. Rovnako sa naše minipodobizne páčili aj našim hosťom, ktorým sme tieto svadobné jedinečnosti venovali ako darčeky. Oceňujem originalitu, spracovanie, dodanie, skvelý prístup autorky a výbornú komunikáciu. Rozhodne odporúčam!

Linda Babušík Adamčíková – Lapkinn

svadobne jedinecnosti, darceky pre hosti na svadbe, svadobne magnetky, svadobne stipce, svadobne stipceky, darceky pre svadobcanov

Vykúzlia úsmev na tvári a budú vašu svadbu pripomínať celé roky.

Neváhaj a objednaj ešte dnes!

Rezervuj si váš termím radšej v predstihu! V hlavnej sezóne obvykle už neostáva priestor na nové objednávky.

Darček, ktorý nemôže mať každý Ručná výroba

Na Slovensku sa v roku 2017 konalo vyše 30 tisíc svadieb. Svoje miniatúrky z dielne Svadobných jedinečností však rozdávalo iba niečo vyše 100 dvojíc.

Výroba je časovo náročná, preto štipčekové miniatúrky budú vždy niečím, čo určite nenájdete na každej svadbe.

Handmade Výroba

Originál je len jeden Nápad s príbehom

Prvé Svadobné jedinečnosti dostali hostia v roku 2014, bolo to na mojej vlastnej svadbe. Ich vznik má svoj príbeh, rovnako ako vznik značky, ktorá sa stala pre mňa niečím ako terapiou.

darčeky pre svadobčanov, produktova fotografia katarina sedlakova fotky pre radost

Neváhaj a objednaj ešte dnes!

Rezervuj si váš termím radšej v predstihu! V hlavnej sezóne obvykle už neostáva priestor na nové objednávky.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 650px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; } #separator_bhs .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #cata_button_mtcul1n3fo.cata-button{}#cata_button_mtcul1n3fo.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#c48598}#cata_button_mtcul1n3fo.cata-button .cata-btn:hover{color: #c48598; background-color:#ffffff} #cata_button_71e6vcf4oz.cata-button{}#cata_button_71e6vcf4oz.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#c48598}#cata_button_71e6vcf4oz.cata-button .cata-btn:hover{color: #c48598; background-color:#ffffff} #cata_button_dv8tvwrta6.cata-button{}#cata_button_dv8tvwrta6.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#c48598}#cata_button_dv8tvwrta6.cata-button .cata-btn:hover{color: #c48598; background-color:#ffffff} #cata_button_3pfhzbg1jt.cata-button{}#cata_button_3pfhzbg1jt.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#c48598}#cata_button_3pfhzbg1jt.cata-button .cata-btn:hover{color: #c48598; background-color:#ffffff} #cata_custom_heading_bzwf9f3kcm > h3, #cata_custom_heading_bzwf9f3kcm > h3 a{font-weight: 600;text-transform:uppercase;} #cata_custom_heading_4imimz2sk4 > p, #cata_custom_heading_4imimz2sk4 > p a{font-weight:bold; text-transform:uppercase;} #cata_button_o3s2vdmudt.cata-button{}#cata_button_o3s2vdmudt.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_o3s2vdmudt.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561} #separator_iap .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #EEEEEE;} #cata_button_0k0wyjxrtv.cata-button{}#cata_button_0k0wyjxrtv.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_0k0wyjxrtv.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561} #cata_custom_heading_imbyxt2psx > h3, #cata_custom_heading_imbyxt2psx > h3 a{font-weight: 600;text-transform:uppercase;} #cata_custom_heading_yjci4kw81h > p, #cata_custom_heading_yjci4kw81h > p a{font-weight:bold; text-transform:uppercase;} #cata_button_umtf3sczv4.cata-button{}#cata_button_umtf3sczv4.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_umtf3sczv4.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561}
error: