• Bolo príjemné sledovať našich hostí, ako si prezerali balíček s magnetkou, ktorý mali pred sebou na stole. Vedela som, že to nebol krok vedľa a ešte raz by som sa chcela veľmi pekne poďakovať Nikol. Nielen za perfektnú komunikáciu, ale aj za to krásne dielko, ktoré nám stále pripomína náš svadobný deň.
  Lucka Gulová, Nevesta
 • Málokedy v tejto dobe sa človek stretne s tak prívetivým, trpezlivým a zároveň šikovným človekom. vždy keď sa na naše miniatúrky pozriem si spomeniem ako sme si o nich písali a nielen o nich..Nikol dokáže všetky predstavy zhomtniť v niečo neskutočne krásne. odporúčam vždy a všade. Ďakujem za všetko.
  Veronika Tóth, Nevesta
 • Od prvej chvíle ako som videla tieto nádherné magnetkové miniatúrky, som vedela, že je to presne tá "vec", ktorá nám nemôže chýbať. A nemôžeme ľutovať, boli nádherné. Krajšie ako my! Mala som špeciálnu požiadavku, mať tam aj našu malú princeznú....a aj to nám Nikol splnila. Ďakujeme!!!
 • Nádherná originálna spomienka na našu svadbu, precízna ručná práca a dôraz na každý jeden malinký detail. Je vidieť, keď niekto robí svoju prácu naozaj od srdca. Skvelá komunikácia a ochota poradiť, keďže každý jeden stipček je jedinečný a predchádzal mu výber množstva mini detailov, požiadaviek na mieru podľa predstáv, aby nám miniatúrka bola čo najviac podobná.
  Martina , Nevesta
 • Keď som po prvýkrát uvidela nádherné miniatúry v tvare štipčekov s magnetkami, ihneď som vedela, že ich určite chcem mať aj na svojej svadbe. Spolu s manželom sme z konečného výsledku boli nadšení. Rovnako sa naše minipodobizne páčili aj našim hosťom, ktorým sme tieto svadobné jedinečnosti venovali ako darčeky. Oceňujem originalitu, spracovanie, dodanie, skvelý prístup autorky a výbornú komunikáciu. Rozhodne odporúčam! 🙂
 • Darčeky na redový bola naša nočná mora. A potom som sa dozvedela o štipčekových miniatúrkach! A hneď sme vedeli čo chceme. Nevedeli sme sa dočkať, kedy už štipčeky dorazia. Keď prišli ostali sme ohúrení druhý krát! Nádherné balenie a o tých našich malých krásnych podobizniach ani nehovorím! Nádherná ručná práca <3. Ak by sa ma niekto opýtal, koho by som odporučila ďalej ohľadom svadby boli by to práve Svadobné jedinečnosti.
  Ema Čepejová, Nevesta
 • Ak hľadáte niečo iné a originálne, tak miniatúrky sú to pravé. Aj ja som hľadala niečo, čo nás bude vystihovať a keď som zbadala tieto milučké štipčekové postavičky, tak som vedela, že to musím mať 🙂 Nikol vyhovela vo všetkých detailoch a úžasne sa s ňou komunikovalo, ako so super kamarátkou 🙂 V deň D miniatúrky zažiarili v plnej kráse a veľa ľudí ich chválilo a tešili sa , že si ich môžu vziať domov. Miniatúrky splnili úžitok a aj radosť, takže vďaka tomu bola naša svadba tou najoriginálnejšou pre nás a zážitkom pre hostí! 🙂
 • Hľadali sme niečo špeciálne a štipčeky boli tou najlepšou voľbou. Skvelý prístup, kreativita a krásne kvalitné prevedenie ma úplne dostali. Určite odporučím svadobné stipčeky aj mojim kamarátkam.
 • Myslím si, že nebudem preháňať ak poviem, že som so slzami v očiach otvárala balíček od Nikol s našimi miniatúrkami. Okrem toho, že je skvelá a šikovná, každú nevestu naladí na to, aby si prípravy užila. Ďakujeme za všetko, aj vďaka nej, na našu svadbu naši hostia len tak ľahko nezabudnú!

Neváhaj a objednaj ešte dnes!

Rezervuj si váš termím radšej v predstihu! V hlavnej sezóne obvykle už neostáva priestor na nové objednávky.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://svadobnejedinecnosti.sk/wp-content/themes/onelove/images/default/bg-page-title.jpg); } #cata_custom_heading_r1nqup7dkk > h3, #cata_custom_heading_r1nqup7dkk > h3 a{font-weight: 600;text-transform:uppercase;} #cata_custom_heading_hcijla23ou > p, #cata_custom_heading_hcijla23ou > p a{font-weight:bold; text-transform:uppercase;} #cata_button_lt9bh42ys6.cata-button{}#cata_button_lt9bh42ys6.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_lt9bh42ys6.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561}
error: