Volám sa Nikol Znášik a som zakladateľkou značky Svadobné jedinečnosti.

Ku výrobe svadobných magnetiek v podobe miniatúrok maľovaných na drevených štipcoch ma priviedla vlastná svadba.  Udalosť, ktorú si chce asi každý zapamätať na celý život. Iba žeby nie…

Výroba štipčekových miniatúrok sa pre mňa stala, dá sa povedať terapiou. Pri plánovaní vlastnej svadby boli iba dve veci, na ktorých mi mimoriadne záležalo: emotívny obrad a krásne svadobné portréty.  No žiaľ ani jedna z týchto vecí nevyšla, ako bolo v pláne. Po niekoľkomesačných svadobných prípravách som sa nakoniec stala manželkou, no iba na papieri, pretože srdce to tak necítilo….

A zrejme preto som sa so svadobnými prípravami nedokázala rozlúčiť.

Naše štipčekové miniatúrky boli niečím, čo mi aj cez bolestivé spomienky na našu svadbu dokázali vykúzliť na perách aspoň jemný úsmev. Pretože ich vznik má svoj príbeh a do svadby zapadli dokonalo, ako dielik z puzzle. Naša chladnička bola magnetkami obsypaná odkajživa a tá svadobná v podobe našej miniatúrky tam mala pripomínať náš veľký deň nie len nám, ale aj všetkým tým, komu sme našu miniatúrku venovali.

A pretože ich výroba bola niečím, čo ma mimoridne bavilo, rozhodla som sa, že skúsim svoj nápad so štipcovými magnetkami predať ďalším nevestám. A tie boli nadšené! A tak začala moja terapia zo spackanej svadby. Spomienky na vlastnú svadbu ma síce nedojímajú, no reakcie mojich neviest, ktoré si svoje miniatúrky objednali pre svoj veľký deň ma úprimne dojímajú každý rok veľmi a často.

Ktovie čo by bolo, keby sa naša svadba vydarila podľa plánov… 🙂

Dnes vytváram magnetky, pre približne 120 párov ročne, čo z nich robí originálne a jedinečné darčeky pre hostí, ktoré nevidíte na každej svadbe.

Magnetky z mojej dielne sú prvým a jediným unikátom nie len na Slovensku. Ich vznik má svoj príbeh, čo z nich v podobe, aký im dávajú moje ruky robí originál (autorské dielo), ktorý nenájdete nikde inde vo svete. Každá magnetka nesie okrem môjho rukopisu aj označenie originality.

Bola som jednou z vás, vďaka čomu viem, aké sú pre vás všetky svadobné detaily dôležité. O každú komunikáciu s vami sa preto rada vždy postarám ja osobne. 🙂  Teším sa na vás! A pokojne si tykajme! 🙂

Láska je úžasná vec a môcť sa podieľať na prípravách vašich svadobných dní je pocit na nezaplatenie.

Neváhaj a objednaj ešte dnes!

Rezervuj si váš termím radšej v predstihu! V hlavnej sezóne obvykle už neostáva priestor na nové objednávky.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://svadobnejedinecnosti.sk/wp-content/uploads/084B4240u-e1546899978926.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0,0,0,0.33); } #cata_custom_heading_48nrgkd191 > h6, #cata_custom_heading_48nrgkd191 > h6 a{} #cata_custom_heading_bi611enpva > h3, #cata_custom_heading_bi611enpva > h3 a{font-weight: 600;text-transform:uppercase;} #cata_custom_heading_a4omdh1jmt > p, #cata_custom_heading_a4omdh1jmt > p a{font-weight:bold; text-transform:uppercase;} #cata_button_kbwxn47iy7.cata-button{}#cata_button_kbwxn47iy7.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_kbwxn47iy7.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561}
error: