Premenia sa na magnetky Geniálne

Vaše roztomilé miniatúrky sa dajú použiť vďaka stojančeku aj ako menovky. Ten sa dá odstrániť bez stopy a opakovane.Po svadbe stačí stojanček odstrániť a magnetka na pamiatku je na svete.

svadobne menovky pre hosti, menovky pre hosti na svadbe
svadobne menovky pre hosti, menovky pre hosti na svadbe

hostia budú nadšení Originálne

Praktické stojančeky sa dajú opakovane a bez stopy z magnetky odstrániť. Po svadbe sa tak každá vaša miniatúrka premení na roztomilú magnetku na pamiatku.

Alebo vyčaruj so štipčekov menovky uviazaním kartičky na vrecúško, v ktorom ti prídu zabalné!

Vaši blízki budú nadšení, keď zistia, že na štipčekoch ste namaľovaní vy sami.

Mnohými možnosťami Očarte

Možeš si doobjednať aj XXL štipce a použiť ich na očíslovanie stolov či vystavenie vášho svadobného menu.

Očarte svojich hostí detailami a nechajte si vyhotoviť všetky tlačoviny v jednom motíve.

A čo ďalej?

Roztomilé Magnetky

Každá miniatúrka obsahuje magnet, vďaka ktorému bude váš krásny deň hosťom pripomínať aj dlho potom, ako z chladničky zjedia posledný svadobný koláčik.

Netradičné Oznámenie

Venujte vaše magnetické miniatúrky po svadbe. Najbližšej rodine a priateľom s niekoľkými fotografiami alebo ako oznámenie vašej komornej svadby.

Neváhaj a objednaj ešte dnes!

Rezervuj si váš termím radšej v predstihu! V hlavnej sezóne obvykle už neostáva priestor na nové objednávky.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://svadobnejedinecnosti.sk/wp-content/uploads/MEMO_Svadobne_jedinecnosti__16.jpg); } #cata_button_srvd4kgubt.cata-button{}#cata_button_srvd4kgubt.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#c48598}#cata_button_srvd4kgubt.cata-button .cata-btn:hover{color: #c48598; background-color:#ffffff} #cata_button_42bfzh0crc.cata-button{}#cata_button_42bfzh0crc.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#c48598}#cata_button_42bfzh0crc.cata-button .cata-btn:hover{color: #c48598; background-color:#ffffff} #cata_custom_heading_m5dof1drn9 > h3, #cata_custom_heading_m5dof1drn9 > h3 a{font-weight: 600;text-transform:uppercase;} #cata_custom_heading_gfbbzu9tlt > p, #cata_custom_heading_gfbbzu9tlt > p a{font-weight:bold; text-transform:uppercase;} #cata_button_4pxaw8nxvj.cata-button{}#cata_button_4pxaw8nxvj.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_4pxaw8nxvj.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561}
error: