+102 198 9207
catanisthemes@gmail.com
123 Redwood Ct, Auburn, WA
Follow:

SERVICES What We Can Do

Maecenas et lorem sit amet arcu commodo ornare. Sed ut neque eget velit suscipit condimentum. Vivamus placerat volutpat felis, eget interdum augue. Donec erat mi, ullamcorper molestie arcu vitae, auctor finibus magna.

Wedding Designers
Ceremony Accessories
Videographers
Dance Lessions

plan Your Wedding with 3 Steps

Maecenas et lorem sit amet arcu commodo ornare. Sed ut neque eget velit suscipit condimentum. Vivamus placerat volutpat felis, eget augue.

 • Step 1: Bring your wedding ideas to life with our incredible inspiration.
 • Step 2: Our planning tools will be there to help you every step of the way.
 • Step 3: Create your wedding team from over 6,000 venues & suppliers.
 • Nádherná originálna spomienka na našu svadbu, precízna ručná práca a dôraz na každý jeden malinký detail. Je vidieť, keď niekto robí svoju prácu naozaj od srdca. Skvelá komunikácia a ochota poradiť, keďže každý jeden stipček je jedinečný a predchádzal mu výber množstva mini detailov, požiadaviek na mieru podľa predstáv, aby nám miniatúrka bola čo najviac podobná.
  Martina , Nevesta
 • Keď som po prvýkrát uvidela nádherné miniatúry v tvare štipčekov s magnetkami, ihneď som vedela, že ich určite chcem mať aj na svojej svadbe. Spolu s manželom sme z konečného výsledku boli nadšení. Rovnako sa naše minipodobizne páčili aj našim hosťom, ktorým sme tieto svadobné jedinečnosti venovali ako darčeky. Oceňujem originalitu, spracovanie, dodanie, skvelý prístup autorky a výbornú komunikáciu. Rozhodne odporúčam! 🙂
 • Ak hľadáte niečo iné a originálne, tak miniatúrky sú to pravé. Aj ja som hľadala niečo, čo nás bude vystihovať a keď som zbadala tieto milučké štipčekové postavičky, tak som vedela, že to musím mať 🙂 Nikol vyhovela vo všetkých detailoch a úžasne sa s ňou komunikovalo, ako so super kamarátkou 🙂 V deň D miniatúrky zažiarili v plnej kráse a veľa ľudí ich chválilo a tešili sa , že si ich môžu vziať domov. Miniatúrky splnili úžitok a aj radosť, takže vďaka tomu bola naša svadba tou najoriginálnejšou pre nás a zážitkom pre hostí! 🙂
 • Darčeky na redový bola naša nočná mora. A potom som sa dozvedela o štipčekových miniatúrkach! A hneď sme vedeli čo chceme. Nevedeli sme sa dočkať, kedy už štipčeky dorazia. Keď prišli ostali sme ohúrení druhý krát! Nádherné balenie a o tých našich malých krásnych podobizniach ani nehovorím! Nádherná ručná práca <3. Ak by sa ma niekto opýtal, koho by som odporučila ďalej ohľadom svadby boli by to práve Svadobné jedinečnosti.
  Ema Čepejová, Nevesta
 • Bolo príjemné sledovať našich hostí, ako si prezerali balíček s magnetkou, ktorý mali pred sebou na stole. Vedela som, že to nebol krok vedľa a ešte raz by som sa chcela veľmi pekne poďakovať Nikol. Nielen za perfektnú komunikáciu, ale aj za to krásne dielko, ktoré nám stále pripomína náš svadobný deň.
  Lucka Gulová, Nevesta
 • Málokedy v tejto dobe sa človek stretne s tak prívetivým, trpezlivým a zároveň šikovným človekom. vždy keď sa na naše miniatúrky pozriem si spomeniem ako sme si o nich písali a nielen o nich..Nikol dokáže všetky predstavy zhomtniť v niečo neskutočne krásne. odporúčam vždy a všade. Ďakujem za všetko.
  Veronika Tóth, Nevesta
 • Od prvej chvíle ako som videla tieto nádherné magnetkové miniatúrky, som vedela, že je to presne tá "vec", ktorá nám nemôže chýbať. A nemôžeme ľutovať, boli nádherné. Krajšie ako my! Mala som špeciálnu požiadavku, mať tam aj našu malú princeznú....a aj to nám Nikol splnila. Ďakujeme!!!
 • Hľadali sme niečo špeciálne a štipčeky boli tou najlepšou voľbou. Skvelý prístup, kreativita a krásne kvalitné prevedenie ma úplne dostali. Určite odporučím svadobné stipčeky aj mojim kamarátkam.

PRICING Events Plans

Standard

Standard

$ 10

Consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

 • 6+ Homepage
 • Catanis Admin Panel
 • Multi header & footer
Advance

Advance

$ 20

Consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

 • 6+ Homepage
 • Catanis Admin Panel
 • Multi header & footer
 • Unlimited Sidebar
Pro

Pro

$ 30

Consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

 • 6+ Homepage
 • Catanis Admin Panel
 • Multi header & footer
 • Unlimited Sidebar
 • Free update theme & support

NEWS From Our Blog

We Tell Your Story

PLEASE GET IN TOUCH WITH US AND PROVIDE AS MANY DETAILS AS YOU CAN

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e6b1b3;}.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; } #cata_custom_heading_fixzdv7n8k > h6, #cata_custom_heading_fixzdv7n8k > h6 a{} #cata_custom_heading_mjzjgsbupf > h6, #cata_custom_heading_mjzjgsbupf > h6 a{} #cata_custom_heading_3qhkx4jb2i > h6, #cata_custom_heading_3qhkx4jb2i > h6 a{} #cata_custom_heading_963wzyr217 > h6, #cata_custom_heading_963wzyr217 > h6 a{} #list_33r58jrsuk li{ color: #898989;}#list_33r58jrsuk li:before{ color: #e5b1b3;} #cata_button_n7rlckijqy.cata-button{}#cata_button_n7rlckijqy.cata-button .cata-btn{color: #282828; background-color:#f7f7f7}#cata_button_n7rlckijqy.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#e59597} #cata_pricetable_hsta3chjs4 .ptable-content{ background-color: #ffffff; } #cata_button_a3h646vhtb.cata-button{}#cata_button_a3h646vhtb.cata-button .cata-btn{color: #1A1A1A; background-color:transparent}#cata_button_a3h646vhtb.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#e49497} #cata_pricetable_jrsjpmaxek .ptable-content{ background-color: #ffffff; } #cata_button_peaejafv46.cata-button{}#cata_button_peaejafv46.cata-button .cata-btn{color: #FFFFFF; background-color:#e49497}#cata_button_peaejafv46.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#e49497} #cata_pricetable_w40fjz8yqv .ptable-content{ background-color: #ffffff; } #cata_button_0upukqg9at.cata-button{}#cata_button_0upukqg9at.cata-button .cata-btn{color: #1A1A1A; background-color:transparent}#cata_button_0upukqg9at.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#e49497} #cata_custom_heading_wlwufnu859 > h4, #cata_custom_heading_wlwufnu859 > h4 a{} #cata_custom_heading_y6hjtgak80 > div, #cata_custom_heading_y6hjtgak80 > div a{letter-spacing: 2px;} #cata_button_u73qx4disq.cata-button{}#cata_button_u73qx4disq.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_u73qx4disq.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#e5999c}
error: