Our Story

Donec eu scelerisque est. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere eget cubilia curae. Aenean tristique eleifend placerat cureg. Quisque pellentesque est non velit egestas, eget viverra nunc dapibus. Nam ipsum turpis, dapibus ac ullamcorper amet.

Mr. FITZWILLIAM DARCY

MRS. ELIZABETH BENNET

Moment Gallery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in interdum neque, vitae hendrerit sem. Etiam at neque pellentesque, lobortis quam sed, facilisis metus.

When & Where

Wedding Ceremony

Sunday, 05 November 2017
17:00 PM - 20:00 PM
123 Redwood Ct, Auburn, WA

Wedding Party

Sunday, 05 November 2017
17:00 PM - 20:00 PM
123 Redwood Ct, Auburn, WA

Wedding Dinner

Sunday, 05 November 2017
17:00 PM - 20:00 PM
123 Redwood Ct, Auburn, WA

Best Friends

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in interdum neque, vitae hendrerit sem. Etiam at neque pellentesque, lobortis quam sed, facilisis metus.

Tim Robinson Staff Manager
Henry Tudor Photographer
Alexander Doe Game Tester
Bridget Reid SEO Manager
Abby Rose Web Developer
 • Nádherná originálna spomienka na našu svadbu, precízna ručná práca a dôraz na každý jeden malinký detail. Je vidieť, keď niekto robí svoju prácu naozaj od srdca. Skvelá komunikácia a ochota poradiť, keďže každý jeden stipček je jedinečný a predchádzal mu výber množstva mini detailov, požiadaviek na mieru podľa predstáv, aby nám miniatúrka bola čo najviac podobná.
  Martina , Nevesta
 • Keď som po prvýkrát uvidela nádherné miniatúry v tvare štipčekov s magnetkami, ihneď som vedela, že ich určite chcem mať aj na svojej svadbe. Spolu s manželom sme z konečného výsledku boli nadšení. Rovnako sa naše minipodobizne páčili aj našim hosťom, ktorým sme tieto svadobné jedinečnosti venovali ako darčeky. Oceňujem originalitu, spracovanie, dodanie, skvelý prístup autorky a výbornú komunikáciu. Rozhodne odporúčam! 🙂
 • Ak hľadáte niečo iné a originálne, tak miniatúrky sú to pravé. Aj ja som hľadala niečo, čo nás bude vystihovať a keď som zbadala tieto milučké štipčekové postavičky, tak som vedela, že to musím mať 🙂 Nikol vyhovela vo všetkých detailoch a úžasne sa s ňou komunikovalo, ako so super kamarátkou 🙂 V deň D miniatúrky zažiarili v plnej kráse a veľa ľudí ich chválilo a tešili sa , že si ich môžu vziať domov. Miniatúrky splnili úžitok a aj radosť, takže vďaka tomu bola naša svadba tou najoriginálnejšou pre nás a zážitkom pre hostí! 🙂
 • Darčeky na redový bola naša nočná mora. A potom som sa dozvedela o štipčekových miniatúrkach! A hneď sme vedeli čo chceme. Nevedeli sme sa dočkať, kedy už štipčeky dorazia. Keď prišli ostali sme ohúrení druhý krát! Nádherné balenie a o tých našich malých krásnych podobizniach ani nehovorím! Nádherná ručná práca <3. Ak by sa ma niekto opýtal, koho by som odporučila ďalej ohľadom svadby boli by to práve Svadobné jedinečnosti.
  Ema Čepejová, Nevesta
 • Bolo príjemné sledovať našich hostí, ako si prezerali balíček s magnetkou, ktorý mali pred sebou na stole. Vedela som, že to nebol krok vedľa a ešte raz by som sa chcela veľmi pekne poďakovať Nikol. Nielen za perfektnú komunikáciu, ale aj za to krásne dielko, ktoré nám stále pripomína náš svadobný deň.
  Lucka Gulová, Nevesta
 • Málokedy v tejto dobe sa človek stretne s tak prívetivým, trpezlivým a zároveň šikovným človekom. vždy keď sa na naše miniatúrky pozriem si spomeniem ako sme si o nich písali a nielen o nich..Nikol dokáže všetky predstavy zhomtniť v niečo neskutočne krásne. odporúčam vždy a všade. Ďakujem za všetko.
  Veronika Tóth, Nevesta
 • Od prvej chvíle ako som videla tieto nádherné magnetkové miniatúrky, som vedela, že je to presne tá "vec", ktorá nám nemôže chýbať. A nemôžeme ľutovať, boli nádherné. Krajšie ako my! Mala som špeciálnu požiadavku, mať tam aj našu malú princeznú....a aj to nám Nikol splnila. Ďakujeme!!!
 • Hľadali sme niečo špeciálne a štipčeky boli tou najlepšou voľbou. Skvelý prístup, kreativita a krásne kvalitné prevedenie ma úplne dostali. Určite odporučím svadobné stipčeky aj mojim kamarátkam.

Wedding Journal

Special Time is Coming!

The Gift

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus in interdum neque, vitae hendrerit sem. Etiam at neque pellentesque, lobortis quam sed, facilisis metus.

Will You Attend!

[contact-form-7 id="2596"]
.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; } #cata_custom_heading_ysexqktonz > h2, #cata_custom_heading_ysexqktonz > h2 a{padding-bottom:25px;} #cata_custom_heading_bk8aempzx2 > h2, #cata_custom_heading_bk8aempzx2 > h2 a{padding-bottom:25px;} #cata_custom_heading_d7pa4drhmt > h2, #cata_custom_heading_d7pa4drhmt > h2 a{padding-bottom:25px;} #cata_custom_heading_r3iq498kau > h2, #cata_custom_heading_r3iq498kau > h2 a{padding-bottom:25px;} #cata_custom_heading_73u9xbbpn2 > h2, #cata_custom_heading_73u9xbbpn2 > h2 a{padding-bottom:25px;} #cata_custom_heading_f0ggyzh307 > h2, #cata_custom_heading_f0ggyzh307 > h2 a{} #cata_custom_heading_2iftn0ngck > h2, #cata_custom_heading_2iftn0ngck > h2 a{padding-bottom:25px;} #separator_olv .cata-sep-holder .cata-sep-line{ border-color: #eeeeee;} #cata_custom_heading_9bzpjzyivo > h2, #cata_custom_heading_9bzpjzyivo > h2 a{}
error: