máš to v rukách konečnú cenu určuješ ty

Svadobné jedinečnosti sú autorské magnetky, ktoré každý rok počas svadobnej sezóny rozdá svojim hosťom len približne 100 dvojíc.

Pretože ich precízna výroba s ohľadom na každý detail je časovo náročna, patria medzi finančne náročnejšiu pamiatku na vašu svadbu.

Aj preto zvyknem nevestám radiť, aby pri rátaní potrebného počtu počítali s jednou magnetkou do dvojice či rodiny. To dokáže citeľne zredukovať počet, ktorý by si na svoju svadbu potrebovala. Nevestami najčastejšie objednávané množstvo je 30-40ks.

Magnetky nesú vašu podobu už aj v základnom prevedení, ktorého cena zahŕňa:

maľovanie šiat, obleku a motýlika/kravaty vo farbách podľa výberu

maľovanie vlasov vo farbách podľa výberu, tak aby ste sa podobali

ručné vpisovanie iniciálok/mien/dátumu svadby na chrbát ženícha

personalizované srdiečka s iniciálkami/dátumom svadby/menami/či iným nápisom podľa želania

základná textilná suknička v bielej farbe (možné aj sukničky na želanie, ceny sú individuálne podľa náročnosti prevedenia)

starostlivé ručné balenie každej magnetky do vrecúška- stačí ich len rozdať hosťom

vo vrecúšku bude priložená ďakovná kartička s odkazom pre hostí- na výber zo 4 dizajnov

poštovné v rámci Slovenska neplatíš

S cenou za 1ks nepracujem, pretože na svadbu si žiadna z vás neobjedná jednu magnetku a zároveň minimálny počet kusov pri svadobnom sete je 15ks. Preto som pre vás pripravila kalkulátor pre rýchle zistenie ceny vašich miniatúrok v základnom prevedení, v počte kusov, aký by si potrebovala.

Prípadne, ak by si si želala vaše miniatúrky vyštipčekovať do dokonalosti a pridať vám ďalšie detaily- napríklad bradu ženíchovi, alebo vypnutý účes, či čipkovaný korzet pre seba, tak tieto detaily sa pripočítavajú zvlášť, pretože každý je inak náročný na výrobu. Detaily si môžeš pozrieť v galérii vašich miniatúrok.

Konečná cena je teda na tebe, podľa toho, akú variantu a prevedenie magnetiek (detaily na ne) si vyberieš. 🙂

Neváhaj a objednaj ešte dnes!

Rezervuj si váš termím radšej v predstihu! V hlavnej sezóne obvykle už neostáva priestor na nové objednávky.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://svadobnejedinecnosti.sk/wp-content/uploads/banner-pre-podstranku-na-magnetky.jpg); } #cata_custom_heading_2yu5j056qe > h3, #cata_custom_heading_2yu5j056qe > h3 a{font-weight: 600;text-transform:uppercase;} #cata_custom_heading_1l7h4sih3d > p, #cata_custom_heading_1l7h4sih3d > p a{font-weight:bold; text-transform:uppercase;} #cata_button_yxp2moz0w5.cata-button{}#cata_button_yxp2moz0w5.cata-button .cata-btn{color: #a04561; background-color:#ffffff}#cata_button_yxp2moz0w5.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#a04561}
error: