Svadobné výstavy 2018

Svadobné výstavy 2018
(článok bol 26.januára aktualizovaný a doplnený o ďalšie termíny výstav ! 🙂 )
Ahojte kočky!
Svadobná sezóna roku 2017 sa s nami rozlúčila a väčšina snúbencov si už sľúbila tento rok svoje “ÁNO”. Avšak ani sa nenazdáme, a o pár mesiacov tu máme ďalšiu krásnu sezónu, na ktorú sa už isto začínajú chystať tie z vás, ktoré svoj veľký deň plánuje práve v tom budúcom roku.
Aby ste si vybrali pre vašu svadbu tých najlepších dodávateľov, ktorí spravia vašu oslavu lásky nezabudnuteľnou, určite sa oplatí navštíviť svadobné výstavy, ktoré sa pre vás každoročne organizujú.
Ja vám už teraz viem sľúbiť, na ktorých výstavách sa budeme môcť vidieť a už sa na vás veľmi teším!
 
Prvá sa koná už čoskoro v bratislavskom Bory Mall. Ide o podujatie Bory Beauty & Wedding Show 2017, ktoré sa bude konať počas celého víkendu 21.-22.októbra 2017. Je to už druhý ročník a ani tento rok nebudú chýbať napríklad aj módne prehliadky! Určite sa oplatí prísť. Okrem Lillya – svadobné jedinečnosti budete môcť vidieť aj svadobné tlačoviny od Vanilkový kaktus design, porozprávať sa so svadobnou fotografkou Eva Nagyová photo, spoznať osobne Marínku Koniarovú – svadobnú koordinátorku z Weddings by Marina, zažiť FunFace fotobox a obrzieť si budete môcť aj šatičky zo salónu Peter a Lucia, svadobný salón s príbehom. To sú dodávatelia, o ktorých ja viem, že sa na nich môžete tešiť, okrem nich tam bude aj kopec ďalších šikovných ľudí.
Výstavy, ktoré organizuje Spicy Wedding sú rovno dve a sú príležitosťou hlavne pre nevesty zo severnejšieho Slovenska. Prvá sa koná už budúci mesiac v žilinskom Event House Žilina, presne 12.novembra 2017. A druhá 21.januára 2018 v Kursalon Trenčianske Teplice. Súčasťou oboch podujatí budú taktiež prehliadky svadobných šiat či workshop s Lucid Style. Aj na týchto výstavách budeme mať s Katkou – Vanilkový kaktus design stánky vedľa seba a už teraz sa na vás veľmi tešíme!
Výstava Perfect Wedding, ktorú organizujú kočky z Perfect Day bude v roku 2018 úspešne pokračovať už svojím 3.ročníkom! Opäť sa bude konať v krásnych priestoroch Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel a tých najlepších dodávateľov, tam budete môcť stretnúť a spoznať v sobotu 13.januára 2018! Už teraz je jasné, že súčasťou bude nie len Lillya či Vanilkový Kaktus, ale aj napríklad Inspired by Love, salón weddingavenue.sk, Magaela kvetinové čelenky, svadby, floral accessories, wedding, Dress by Katarina Vargova, Biely Atelier , Peter a Lucia- svadobný salón s príbehom či FunFace fotobox. A to nie sú zďaleka všetci!  Je sa na čo tešiť!
Okrem vyššie spomínaných výstav, sa chystajú ešte ďalšie, ktorých síce ja nebudem súčasťou, no taktiež budú určite inšpiratívne.
Pre nevesty z východu sa v ich metropole chystá Svadobná výstava Košice Hotel 11.11.2017. Vlani ste tam mohli stretnúť aj Katku z Vanilkového Kaktusu, taktiež mala so sebou ukážku aj mojich štipčekov a veľmi sa jej výstava páčila! Určite sa oplatí navštíviť!
November bude doslova žiť svadbami, kedže po výstave v Žiline a Košiciach sa 26.novembra 2017 otvoria v Bratislave dvere Hotela Carlton, aby uvítali na výstave všetky nevesty či ženíchov vo svojich priestoroch na 9.ročníku svadobnej výstavy. Na výstave prisľúbili účasť napríklad Wedday.sk, Giraffe Bakery, Sisine.sk, Herbert Sirupy či KAMEA Diamonds. Kompletný zoznam vystavovateľov nájdete aj na webe svadobnej výstavy.
Ako každý rok, aj v roku 2018 sa bude konať v bratislavskej Inchebe Svadobny veltrh. Konkrétne 9.-10.februára 2018.
Svadobných veľtrhov býva každoročne viacero. Jeden nás dokonca čaká už o pár dní 8.októbra 2017 v Tatranskej Javorine.
Po Inchebe bude vo februári nasledovať veľtrh v Banskej Bystrici – 24.februára 2018 v Hoteli Lux.
V marci budú veľtrhy dva. Prvý 3.marca 2018 v Grand Hotel Praha **** , Tatranska Lomnica a druhý 10.marca v Hotel Slovakia v Žiline.
Sezónu svadobných výstav a veľtrhov zdá sa bude uzatvárať 15.apríla 2018 veľtrh v bratislavskom Hoteli Slovakia.
aktualizácia 26.januára 2018- Okrem vyššie spomenutých výstav, ktoré boli známe v čase prvého písania článku, postupom času pribudli ďalšie akcie zamerané na svadobnú tému a teda, je z čoho vyberať! Poďme na to! 🙂
27.-28.januára sa bude na Záhorí konať Svadobná výstava Event hall Malacky 2018. Je to prvý ročník, na ktorom si budete môcť pozrieť prehliadku šiat, ukážky líčenia a stretnúť napríklad Marínku z weddings by Marína alebo si vyskúšať stále populárnejší FunFaceFotobox!
2.-3.februára sa bude v susednom Brne tiež vystavovať! Ak by ste sa chceli ísť inšpirovať, ako svadbujú v Čechách, tak bežte na Svatební show do Brna.
18.februára sa bude svadbovať na východe a to konkrétne v Prešove PKO Čierny Orol.
Stretnúť tam budeme môcť okrem iných aj dielničku Magaela alebo Mishell manufaktúru. 🙂
25.februára sa bude opäť vystavovať v Bratislave! Výstava pod názvom Svadba v pohode, sa bude konať v La Bomba v Prievoze.
3.marca môžete navštíviť svadobnú výstavu Svadba snov, ktorá sa každoročne koná v Šamoríne v Hoteli Kormorán.
O deň neskôr 4.marca sa môže na svadobnú výstavu Ceremony tešiť metropola východu Košice. Bude sa konať v hoteli Centrum a ide už o 18-ty ročník!
9.-10.marca v srdci Európy :)- Banskej Bystrici v Europa Shopping centre budete môcť okrem nákupov omrknúť aj svadobných dodávateľov! 🙂
10.marca sa bude vystavovať aj v Partizánskom! 🙂 Na najväčšej výstave na hornej Nitre budete môcť stretnúť okrem iných aj salón Peter & Lucia, ktorý sa špecializuje na krátke svadobné šaty a tie najkrajšie sukňe pre vás či vaše družičky! <3
23.-24.marca bude súčasťou Beauty Forum 2018 v Trenčíne aj svadobná výstava.
Verím, že sa aspoň na jednej z výstav, kam sa chystám uvidíme!  A taktiež, že vám výstavy prinesú tie najkrajšie inšpirácie a najlepších dodávateľov pre váš veľký deň! ???????? ????????
Vaša Nikol
error: